Cesta životem

Lucie Kramperová

Co nabízím

Osobní koučink, nebo konzultace

 

Jsme jedna celistvá bytost a tak se na sebe můžeme podívat a ujasnit si, co dál, jaký máme záměr, jaké chceme změny ve svém životě.
Jsem průvodce, nikoliv ten, kdo vám v zásadních životních otázkách řekne, co, jak a kdy udělat. Setkáváme se, povídáme si a máme k dispozici hravé nástroje jako obrázky, malování, pohyb, … a díváme se na souvislosti Vašeho života.

Ženské meditace Mohendžodáro

 
  • skupinové ve spojení s ženským kruhem a tancem
  • individuální terapie meditací

O ženském kruhu: Tvoří podstatu naplňujícího a léčivého ženského sdílení. Vede ke sbližování, oslavě ženství, léčení a transformaci. Je domovem naslouchání a otevřené komunikace. Je inspirací prostřednictvím příběhů. Je možností spočinutí. Neexistuje v něm povinnost. Vytváří přesah.

O meditaci: Tvoří podstatu osobního rozvoje člověka, jsou pohledem dovnitř, uvolněním, zjednodušením, rozpuštěním, ztišením a posloucháním, vnímáním toho, co je teď a vědomou pozorností. Jdou do hloubky bytí, odevzdáme-li se jim naladěním na hluboké principy energie. Nejkrásnější ženská cesta je objevování svého vnitřního projevu, tanečního talentu, uvolněním těla i mysli, vyjádřením své duše. Meditacemi dochází k naší vnitřní transformaci, spojení s naší intimitou, citlivostí. Meditativnost podporuje plynutí, znovuobjevuje ženství, krásu ženy a její laska-vost.

K terapii používám ženské aktivní meditace Mohendžodáro, které jsou podpořeny zcela unikátní, krásnou, muzikoterapeutickou hudbou Igora Samotného. Do meditací se formou jednotlivých aspektů ženy promítá ženský prožitkový rituál Mohendžodáro. Jednotlivé aspekty – Krásky, Kněžky, Herečky, Milenky, Matky, Hospodyně, Živitelky, Léčitelky, Rádkyně – jsou podpořeny rytmem, tóninou, frekvencí, barvou nástroje, hlasem. Žena se vlní, chvěje, tančí, vyjadřuje zpěvem, emocemi. Není třeba mnoha slov, abychom něco pochopily.

Ceník

 

Konzultace (60 min): 400 Kč

Koučink / individuální terapie:

Nulté setkání (60 min): 500 Kč
Jedno setkání (90 min): 800 Kč
Šest setkání (možno pouze po nultém setkání): 4.500 Kč

Reference

 

“Luci, co mi dává koučink s Tebou? Poznání, porozumění, pochopení, podívat se na svět jinýma očima, začla jsem na sobě více pracovat, naučila se techniky, zjistila své silné stránky, změnila jsem svůj životopis k lepšímu, začala jsem se více mít ráda, začala jsem dělat více věci, co mně baví. Vím, že je to taky hlavně na mně, zda půjdu po cestě jinak, o tom, zda chci něco změnit nebo ne, že záleží na mém rozhodnutí, jak s tím vším naložím, zda nechám svou minulost být a budu žít s láskou v přítomnosti. Rozhovory s Tebou mně “donutily” začít přemýšlet jinak a to považuji za základ. tím netvrdím, že mám vyhráno a že mně to “občas ” netahá zpět, ale už jsem si to schopná uvědomit a něco s tím udělat. A moc si toho vážím.

Také mně inspirovala knížka, kterou doporučuješ  na svém webu – Ferda a jeho mouchy, kterou si se synem čteme a uvědomujeme si tak své emoce. A “zasáhl” mně tvůj článek Dopis Vanessce, při kterém mi do teď do očí vstoupí slzy a já vím, že si mohu dovolit ty slzy mít a mít své emoce, které mohu prožít a nechat třeba odplout. Myslím že je toho daleko víc, než o čemž se zmiňuji. A taky nezapomenu  na osu života, kterou jsem poctivě zakreslila a vision board, který mně čeká a volá, že už chce být dokončen, A mnoho dalšího.
Doporučila bych tě všem, kteří by o tenhle typ práce sami na sobě měli zájem – myslím tím tvuj koučink, dále všem co mají problémy se vztahy a ve vztazích, co neví kam dál a hledají sebe sami, všem kteří tápou  a hledají smysl svého života či se utápí v sobě samých. Všem, kteří nejsou spokojeni sami se sebou a se svým dosavadním životem a všem, kteří s tím hlavně něco chtějí udělat. Lenka”

“Milá Lucko, děkuji moc za tvůj koučink, cítila jsem se s tebou moc dobře, pomohla jsi mi otevřít nějaké věci z minulosti, které mě pronásledují dodnes. Díky tvému přístupu a otázkám, jsem byla schopna si odpovědět na ty věci, které ve mě jsou, ale nevěděla jsem jak je dostat ven. Našla jsem dokonce u jednoho bloku z dětství spouštěč, za který jsem hrozně vděčná. Po schůzce jsem cítila nadšení a touhu věci začít dělat jinak, tak jak já to cítím. Děkuji. Dáša”