Cesta životem

Lucie Kramperová

Co nabízím

Osobní koučink

 

Tedy pomoc při seberozvoji. Témat je hodně a všechna jsou propojená. Jsme jedna celistvá bytost a tak bychom se sami na sebe měli i dívat. Vše, co si člověk skutečně přeje, může mít. Chcete udělat změny ve svém životě, jen si nejste jisti jaké, nebo nevíte jak?
Jsem průvodce, nikoliv ten, kdo vám v zásadních životních otázkách řekne, co, jak a kdy udělat. Mám k dispozici sama sebe (empatii, srdečnost, intuici, touhu pomoci, vnitřní sílu, osobitost…) a baťůžek hravých nástrojů jako pohyb, obrázky, malování,.., které Vám mohou pomoci pochopit souvislosti a zlepšit život jako takový.
Výchozí témata mohou být různá, například:
– chci si ujasnit, kdo jsem (co mi jde, co chci, jaké jsou mé silné stránky …
– chci si ujasnit, co dál…
– chci si uspořádat věci…
– chci se posunout a nevím jak
– chci spokojený vztah
– chci dobrou práci
– nevím, co chci
– vím, co chci, ale mám strach… a další

Konzultace v oblasti motivace a kariéry

 

pro náctileté / dospívající : Velmi mě zajímají mladí lidé, dospívající. Toto období života považuji vedle dětství za velmi důležité na naší cestě životem, období, kdy nalézáme či ztrácíme svoji identitu, vědomí toho, kdo jsme a co chceme v životě mít. Každý člověk je jedinečný, proto nechtějme být lepší, než ti druzí. Hledejme svoje odpovědi v sobě a jděme za našimi sny. Neplňme sny rodičům, žijme svůj vlastní život, spokojený život.

pro rodiče : Máte doma dospívajícího (náctiletého/náctiletou) a nevíte, co s ním? Zdá se vám, že nikam nesměřuje, je zaseklý/á, nejistý/á? Nebo si prostě jen nerozumíte? Motivaci máme každý v sobě, ale někdy je úplně vyhaslá. Může to být životními okolnostmi, situacemi, mylnými přesvědčeními. Se vším lze vědomě zacházet a nacházet řešení.

Pravidelná setkávání s dětmi 

 

– pro děti školou povinné (a jejich rodiče): Mám ráda děti, můžeme se od nich mnohé naučit. A my můžeme mnohé naučit je. Stávají se mi setkání, při nichž navazuji vztahy s dětmi a ihned tam vzniká náladění důvěry. Děti se mi mnohdy svěřují. Baví mě je poslouchat a povídat si s nimi. Baví mě je vést. Ráda bych pomohla rodičům, kteří na své děti nemají tolik času, kolik by si přáli. Můžu se jim věnovat, můžu s nimi mluvit, učit se s nimi, vést je zábavnou formou k tomu, aby si uvědomovaly samy sebe. Někdo by tomu mohl například říkat doučování, já tomu říkám setkání. Jde o to, věnovat se dětem s nějakým přesahem.

Poradenství finanční gramotnosti

 

V této oblasti uvítám zejména práci s dospívajícími a dětmi.

Aktuality

 

V Aktualitách uvádím moje doporučení k rozvíjející literatuře (dospělí, děti). Aktuality z oblasti vzdělávání.

Ceník
Nulté setkání a povídání: 500 Kč
Jedno setkání : 1000 Kč
Šest setkání (možno pouze po nultém setkání) 5.400 Kč

Reference

 

„Luci, co mi dává koučink s Tebou? Poznání, porozumění, pochopení, podívat se na svět jinýma očima, začla jsem na sobě více pracovat, naučila se techniky, zjistila své silné stránky, změnila jsem svůj životopis k lepšímu, začala jsem se více mít ráda, začala jsem dělat více věci, co mně baví. Vím, že je to taky hlavně na mně, zda půjdu po cestě jinak, o tom, zda chci něco změnit nebo ne, že záleží na mém rozhodnutí, jak s tím vším naložím, zda nechám svou minulost být a budu žít s láskou v přítomnosti. Rozhovory s Tebou mně „donutily“ začít přemýšlet jinak a to považuji za základ. tím netvrdím, že mám vyhráno a že mně to „občas “ netahá zpět, ale už jsem si to schopná uvědomit a něco s tím udělat. A moc si toho vážím.

Také mně inspirovala knížka, kterou doporučuješ  na svém webu – Ferda a jeho mouchy, kterou si se synem čteme a uvědomujeme si tak své emoce. A „zasáhl“ mně tvůj článek Dopis Vanessce, při kterém mi do teď do očí vstoupí slzy a já vím, že si mohu dovolit ty slzy mít a mít své emoce, které mohu prožít a nechat třeba odplout. Myslím že je toho daleko víc, než o čemž se zmiňuji. A taky nezapomenu  na osu života, kterou jsem poctivě zakreslila a vision board, který mně čeká a volá, že už chce být dokončen, A mnoho dalšího.
Doporučila bych tě všem, kteří by o tenhle typ práce sami na sobě měli zájem – myslím tím tvuj koučink, dále všem co mají problémy se vztahy a ve vztazích, co neví kam dál a hledají sebe sami, všem kteří tápou  a hledají smysl svého života či se utápí v sobě samých. Všem, kteří nejsou spokojeni sami se sebou a se svým dosavadním životem a všem, kteří s tím hlavně něco chtějí udělat. Lenka“

„Milá Lucko, děkuji moc za tvůj koučink, cítila jsem se s tebou moc dobře, pomohla jsi mi otevřít nějaké věci z minulosti, které mě pronásledují dodnes. Díky tvému přístupu a otázkám, jsem byla schopna si odpovědět na ty věci, které ve mě jsou, ale nevěděla jsem jak je dostat ven. Našla jsem dokonce u jednoho bloku z dětství spouštěč, za který jsem hrozně vděčná. Po schůzce jsem cítila nadšení a touhu věci začít dělat jinak, tak jak já to cítím. Děkuji. Dáša“